SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
340 000 €
(4 928 € / m²)
Prodaja
4
1
69 m²
Rue Jean Mermoz, Maisons-Laffitte

spavaća soba4
stan69 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Laurence Lamarre vous propose: // Appartement+BOX// 4 PIÈCES, BALCON Découvrez cet appartement de 69m² situé à Maisons-Laffitte, dans un ...

Ostalo
Dob ponude: 42dana
Ažurirano: 42dana

Lokaliteti

Rue Jean Mermoz, Maisons-Laffitte
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu