SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
770 000 €
(6 210 € / m²)
Prodaja
5
1
124 m²
Rue Jean Mermoz, Maisons-Laffitte

spavaća soba5
stan124 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Clement ROLLIN vous propose: Situé en plein coeur du Parc au sein d'une belle copropriété avec gardien, nous avons le plaisir de vous pré...

Ostalo
Dob ponude: 46dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Jean Mermoz, Maisons-Laffitte
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu