SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
749 000 €
(8 609 € / m²)
Prodaja
5
1
87 m²
Rue Pasteur, Maisons-Alfort

spavaća soba5
stan87 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

MAISON ALFORT / At the foot of M°L8 Maison Alfort les JulliotesIDEAL REAL ESTATE PROJECTS invites you to discover this beautiful family apartment with...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rue Pasteur, Maisons-Alfort
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IDEAL PROJETS IMMOBILIERS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu