SUPA24
Kuhinja; kućanski aparati, drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil, renoviran
Dnevni boravak
Dnevni boravak
180 200 €
(2 198 € / m²)
Prodaja
4
1
82 m²
Rond-Point de la Maison du Coq, Mâcon

spavaća soba4
stan82 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Exclusivité! Vue sur la Saône, 5min centre-ville, dans une copropriété sécurisée avec ascenseur ! Appartement traversant avec balcon, comprenant une ...

Plin
Dob ponude: 135dana
Ažurirano: 27dana

Lokaliteti

Rond-Point de la Maison du Coq, Mâcon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Charollois immobilier - l'Adresse - Charollois immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu