SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
203 600 €
(2 545 € / m²)
Prodaja
3
1
80 m²
Route de Saint Même, Machecoul-Saint-Même

spavaća soba3
stan80 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

EXCLUSIVITE ! Appartement coup de coeur! Laissez-vous séduire par ce charmant appartement idéalement situé à deux pas des commerces, transports, servi...

Električni
Dob ponude: 26dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Route de Saint Même, Machecoul-Saint-Même
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Bichon Immobilier - Savimmo - l'Adresse Machecoul

Slični oglasi

Slično u inozemstvu