SUPA24
679 000 €
(8 818 € / m²)
Prodaja
3
1
77 m²
Place Charles Beraudier, Lyon

spavaća soba3
stan77 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nathalie Mentré vous propose à Lyon 3, limite Montchat, Montplaisir cet appartement de 3 pièces en dernier étage.

Ostalo
Dob ponude: 496dana
Ažurirano: 495dana

Lokaliteti

Place Charles Beraudier, Lyon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Propriétés Privées

Slični oglasi

Slično u inozemstvu