SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
399 900 €
(4 597 € / m²)
Prodaja
3
1
87 m²
Rue Henri Gorjus, Lyon

spavaća soba3
stan87 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Bienvenue chez Abriculteurs, l'agence familiale qui s'engage à vous offrir un service d'exception. Découvrez ce spacieux appartement T3 de 87 m², idéa...

Plin
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue Henri Gorjus, Lyon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ABRICULTEURS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu