SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
224 000 €
(3 672 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Rue Varichon, Lyon

spavaća soba3
stan61 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

À Lyon, au sein d'une copropriété bien entretenue construite en 2007, cet appartement de 3 pièces d'environ 61 m2 se situe au 1er étage d'un immeuble ...

Električni
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Varichon, Lyon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu