SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
212 000 €
(3 262 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Rue Varichon, Lyon

spavaća soba3
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Laissez-vous séduire par ce duplex lumineux de 65 m² dans une copropriété moderne de 2009, à proximité des transports (tram T6) et des commodités.

Električni
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Varichon, Lyon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu