SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
295 000 €
(5 364 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Rue Challemel-Lacour, Lyon

spavaća soba3
stan55 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Plongez dans le confort de cet appartement de 55 m², niché au sein d'une résidence moderne et sécurisée au cœur vibrant de Lyon. Situé au deuxième éta...

Električni
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rue Challemel-Lacour, Lyon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu