SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
332 000 €
(4 812 € / m²)
Prodaja
2
1
69 m²
Rue Challemel-Lacour, Lyon

spavaća soba2
stan69 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Plongez au cœur de Lyon avec ce charmant appartement de 69 m², où chaque espace a été pensé pour votre confort. Dès votre arrivée, vous serez séduit p...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakZaseban wcNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Rue Challemel-Lacour, Lyon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu