SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
795 000 €
(4 206 € / m²)
Prodaja
5
1
189 m²
Montée des Carmélites, Lyon

spavaća soba5
stan189 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

VENTE LYON 69001 - Appartement ancien de charme de type T5 de 178m2 (pour 189m2 habitables), à 2 pas de l'Opéra et du Palais des Beaux Arts, au coeur ...

Plin
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Montée des Carmélites, Lyon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Ecully Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu