SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
39 800 €
(971 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Rue Challemel-Lacour, Lyon

spavaća soba2
stan41 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

SOUS OFFRE VIAGER OCCUPE Le vendeur peut rester habiter chez lui toute sa vie durant. Appartement T2 de 41.22m2 loi carrez traversant donnant sur co...

Ostalo
Dob ponude: 29dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Challemel-Lacour, Lyon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

95bis Immobilier Lyon 6

Slični oglasi

Slično u inozemstvu