SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
117 000 €
(1 746 € / m²)
Prodaja
4
1
67 m²
Place Saint-Pierre, Luxeuil-les-Bains

spavaća soba4
stan67 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A LUXEUIL-LES-BAINS (70), ville ThermaleA 8 minutes à pieds des ThermesIdéal investisseur !Aurelien vous présente en exclusivité ces 2 beaux apparteme...

Električni
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Place Saint-Pierre, Luxeuil-les-Bains
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Py Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu