SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
81 000 €
(1 306 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Rue de la Font, Lure

spavaća soba3
stan62 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

LURE (70) Solène vous invite à découvrir cet appartement rénové de type 3, au 1er étage comprenant : Entrée, cuisine équipée ouverte sur salon/séjour,...

Električni
Dob ponude: 105dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Rue de la Font, Lure
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Py Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu