SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
460 000 €
(5 750 € / m²)
Prodaja
4
1
80 m²
Route de Pen ar Hoat, Louannec

spavaća soba4
stan80 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Ophelie Renaudin (06 47 07 65 14) vous propose : Programme neuf – Appartements du T2 au T4 – Perros-GuirecDécouvrez ce programme immobili...

Ostalo
Dob ponude: 64dana
Ažurirano: 59dana

Lokaliteti

Route de Pen ar Hoat, Louannec
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu