SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
244 000 €
(2 490 € / m²)
Prodaja
4
1
98 m²
Route de Carbon-Blanc, Lormont

spavaća soba4
stan98 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Jennifer Favreau vous propose: Appartement familial – 98 m² – Terrasse sans vis-à-vis – Emplacement privilégiéDécouvrez ce bel appartemen...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Route de Carbon-Blanc, Lormont
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu