SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
120 000 €
(3 158 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Route de Corbeil, Longjumeau

spavaća soba2
stan38 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Charlotte Detroyat vous propose: ***EXCLUSIVITE***Centre-ville de Longjumeau, appartement plein de charme refait à neuf de 38m² (28 loi c...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Route de Corbeil, Longjumeau
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu