SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
189 900 €
(2 713 € / m²)
Prodaja
3
1
70 m²
Route de Corbeil, Longjumeau

spavaća soba3
stan70 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Annabelle Brieda vous propose: *EXCLUSIVITE*VENTE INTERACTIVE*Longjumeau – 3 pièces 70 m² – 2 chambres – Résidence avec ascenseur – Rénov...

Ostalo
Dob ponude: 51dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

Route de Corbeil, Longjumeau
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu