Popis ponuda
16
16
16
268 000 €
(3 045 € / m²)
Prodaja
4
1
88 m²
Rue de Bompard, Livron-sur-Drôme
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
88 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
iad France - Stephanie Garcia (06 41 96 28 44) vous propose : Appartement 3 pièces ( sur demande 4 pièces possible en option) – Performance & sérénit...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
142dana
Ažurirano:
142dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue de Bompard, Livron-sur-Drôme
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.