SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
98 000 €
(1 307 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Rue de Veyrac, Limoges

spavaća soba3
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Idéalement situé à deux pas de la gare, au sein d’une petite copropriété bien entretenue, découvrez cet appartement 3 pièces lumineux offrant un cadre...

Električni
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Rue de Veyrac, Limoges
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Mallet-guy Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu