SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
99 900 €
(1 009 € / m²)
Prodaja
4
1
99 m²
Rue de Veyrac, Limoges

spavaća soba4
stan99 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartement traversant situé au 5 eme étage avec balcon, à 2 minutes de la Gare de Limoges-Bénédictins et à proximité immédiate des commerces et servi...

Plin
Dob ponude: 85dana
Ažurirano: 37dana

Lokaliteti

Rue de Veyrac, Limoges
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Mallet-guy Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu