Popis ponuda
14
14
14
184 600 €
(1 742 € / m²)
Prodaja
6+
1
106 m²
Rue de Solignac, Limoges
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
6+
stan
106 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Appartement T5 Dernier Étage + Parking [Quartier/Ville] 106 m2L’OPPORTUNITÉ : Vivez au calme et en hauteur dans ce vaste T5 de 106 m2, situé au de...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Pogled
Kat
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
E - Neekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Plin
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
110dana
Ažurirano:
29dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue de Solignac, Limoges
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.