SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
237 600 €
(2 031 € / m²)
Prodaja
5
1
117 m²
Rue de Veyrac, Limoges

spavaća soba5
stan117 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Coup de cœur assuré pour ce très bel appartement en Duplex de 117m2, 4 chambres, au dernier étage d'une petite résidence dans le secteur des Ruchoux à...

Plin
Dob ponude: 328dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Rue de Veyrac, Limoges
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CONVERGENCE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu