Popis ponuda
4
4
243 500 €
(4 870 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Rue des Myosotis, Lille
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
50 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
'N'attendez pas pour acheter l'immobilier, achetez l'immobilier et attendez' Napoléon Habitat, l'agence qui a toujours le 'Bon Appart' vous présent...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
E - Neekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
491dana
Ažurirano:
491dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue des Myosotis, Lille
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.