SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
330 000 €
(3 882 € / m²)
Prodaja
4
1
85 m²
Rue Bernard Palissy, Lille

spavaća soba4
stan85 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé à Lille, ce bel appartement de 4 pièces développe environ 85 m2 au 2e étage d'un immeuble de caractère datant de 1881. Avec ses trois chambres e...

Električni
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue Bernard Palissy, Lille
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu