SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
700 000 €
(4 636 € / m²)
Prodaja
4
1
151 m²
Rue des Myosotis, Lille

spavaća soba4
stan151 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Face à la verdure du parc Jean-Baptiste Lebas, cet appartement aux airs de maison de ville déploie 151,31 m2 Carrez de charme et d'élégance. Dès l'e...

Plin
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

Rue des Myosotis, Lille
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ESPACES ATYPIQUES Global - ESPACES ATYPIQUES Lille

Slični oglasi

Slično u inozemstvu