SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
283 000 €
(3 773 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Rue des Myosotis, Lille

spavaća soba3
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - David Gomes vous propose: Lille Hyper-centre – Rue MassénaAppartement de caractère à rénover – 75 m² (Loi Carrez)Idéalement situé au cOEu...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Zasebna kuhinjaZaseban wcNužna renovacija

Ostalo
Dob ponude: 32dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

Rue des Myosotis, Lille
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu