Popis ponuda
6
6
6
1 650 000 €
(7 143 € / m²)
Prodaja
5
2+
231 m²
Rue des Myosotis, Lille
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
5
stan
231 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
T5 DUPLEX AVEC ROOFTOP – LE LUXE DE L'ESPACE À CRÉER, LA PROMESSE D'UNE RÉALISATION HAUT DE GAMME
Dans un immeuble emblématique du Vieux-Lille se cac...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
58dana
Ažurirano:
58dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue des Myosotis, Lille
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.