SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
229 000 €
(2 632 € / m²)
Prodaja
3
1
87 m²
Rue de l'Armagnac, Les Ulis

spavaća soba3
stan87 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Milan LAZIC vous propose: ' TRIPLEX en EXCLUSIVITÉ ' - LES ULIS Appartement 4 pièces (87m2 environ), situé dans une résidence au calme et...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rue de l'Armagnac, Les Ulis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu