SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
154 900 €
(2 923 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Rue de l'Armagnac, Les Ulis

spavaća soba2
stan53 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Milan LAZIC vous propose: ' EN EXCLUSIVITÉ ' - Appartement T2 - Jardin des Lys aux Ulis - Venez découvrir ce très lumineux 2 pièces et fo...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rue de l'Armagnac, Les Ulis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu