SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
127 000 €
(2 592 € / m²)
Prodaja
2
1
49 m²
Rue de l'Armagnac, Les Ulis

spavaća soba2
stan49 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Alexis Merluzzi vous propose: Appartement 2 pièces - Résidence sécurisée avec Parking et Cave- Double balcon -Les UlisSitué dans la char...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rue de l'Armagnac, Les Ulis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu