SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
117 700 €
(4 904 € / m²)
Prodaja
1
1
24 m²
Rue Gambetta, Les Sables-d'Olonne

spavaća soba1
stan24 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Joli appartement de 24 m2 à rafraîchir, idéalement situé face au port de plaisance des Sables d'Olonne. D'une superficie de 19,51 m2 loi Carrez, il co...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rue Gambetta, Les Sables-d'Olonne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Les Sables-d'Olonne - l'Adresse - Dynamic Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu