SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
122 700 €
(4 719 € / m²)
Prodaja
2
1
26 m²
Rue Gambetta, Les Sables-d'Olonne

spavaća soba2
stan26 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Joli appartement de 26 m2, entièrement rénové, à proximité du port de plaisance des Sables d'Olonne comprenant une pièce de vie avec kitchenette s'ouv...

Električni
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Gambetta, Les Sables-d'Olonne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Les Sables-d'Olonne - l'Adresse - Dynamic Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu