SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
245 000 €
(3 712 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Rue Gambetta, Les Sables-d'Olonne

spavaća soba3
stan66 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Exclusivité L'ADRESSE ! Quartier des Nouettes, commerces et plages à pied ! Au 1er étage d'une petite résidence récente de 2007, appartement Type 3 tr...

Električni
Dob ponude: 38dana
Ažurirano: 38dana

Lokaliteti

Rue Gambetta, Les Sables-d'Olonne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Les Sables-d'Olonne - l'Adresse - Arago immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu