SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
3 083 000 €
(13 404 € / m²)
Prodaja
6+
2+
230 m²
Rue Georges Cumin, Les Belleville

spavaća soba6+
stan230 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A43274EH73 - This luxurious 5-bedroom penthouse apartment is located in the alpine village of Saint Martin de Belleville, within an exclusive new-buil...

Ostalo
Dob ponude: 70dana
Ažurirano: 70dana

Lokaliteti

Rue Georges Cumin, Les Belleville
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Leggett Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu