SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
165 000 €
(5 000 € / m²)
Prodaja
2
1
33 m²
Impasse du Château, Les Baux-de-Provence

spavaća soba2
stan33 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Duprat Immobilier vous présente à la vente: Dans une résidence sécurisée idéalement située aux Baux-de-Provence, découvrez ce charmant appartement en ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Impasse du Château, Les Baux-de-Provence
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Duprat Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu