SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
212 000 €
(2 789 € / m²)
Prodaja
4
1
76 m²
Chemin de la Tuilerie, Les Angles

spavaća soba4
stan76 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Découvrez cet immeuble composé de deux appartements mitoyens d'environ 38 m² chacun, niché dans un cadre paisible aux Angles. Chaque unité se distingu...

Električni
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Chemin de la Tuilerie, Les Angles
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu