SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
520 000 €
(10 833 € / m²)
Prodaja
3
1
48 m²
Lège-Cap-Ferret

spavaća soba3
stan48 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Le cabinet Mélé vous propose cet agréable appartement dans une résidence sécurisée avec piscine située à quelques mètres de la plage du Canon, à proxi...

Ostalo
Dob ponude: 106dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Lège-Cap-Ferret
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Cabinet Mele

Slični oglasi

Slično u inozemstvu