SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
395 000 €
(5 267 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
La Chamois, Le Tholonet

spavaća soba3
stan75 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Celine Tixier vous propose: Appartement à pas du cOEur d’Aix-en-Provence À seulement 15 minutes à pied de la célèbre rue d’Italie, au sei...

Ostalo
Dob ponude: 103dana
Ažurirano: 40dana

Lokaliteti

La Chamois, Le Tholonet
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu