SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
249 000 €
(3 458 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Allée des Coteaux, Le Raincy

spavaća soba3
stan72 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Ecaterina Gorea vous propose: APPARTEMENT DE CHARME - LE RAINCY - 72M2 - 2 CHAMBRESBienvenue dans cet appartement de charme situé au 6ème...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Allée des Coteaux, Le Raincy
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu