SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
299 000 €
(3 518 € / m²)
Prodaja
4
1
85 m²
Allée des Coteaux, Le Raincy

spavaća soba4
stan85 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Cabinet Mazarin - Daniel de La Roussière - vous présente en exclusivité :Au sein d’une petite résidence intimiste (8appartements) parfaitement entrete...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledZasebna kuhinjaKadaZaseban wcDrveni podPrirodno svjetloNužna renovacija

Električni
Dob ponude: 117dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Allée des Coteaux, Le Raincy
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

La Maison Mazarin

Slični oglasi

Slično u inozemstvu