SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
350 000 €
(5 224 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Chemin de l'Artaude, Le Pradet

spavaća soba3
stan67 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Amandine Clanget vous propose: Grand appartement avec terrasses et box à 500 mètres des plages.Situé au sein d'une résidence intimiste, s...

Ostalo
Dob ponude: 83dana
Ažurirano: 65dana

Lokaliteti

Chemin de l'Artaude, Le Pradet
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu