SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
499 000 €
(5 040 € / m²)
Prodaja
4
1
99 m²
Quai Maurice Berteaux, Le Pecq

spavaća soba4
stan99 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

À seulement 900 mètres de la gare RER A Le Vésinet Le Pecq, cet appartement traversant en rez-de-jardin se situe dans une résidence calme, sécurisée e...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Quai Maurice Berteaux, Le Pecq
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Elizabeth Taylor Luxury

Slični oglasi

Slično u inozemstvu