SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
158 000 €
(4 514 € / m²)
Prodaja
2
1
35 m²
Quai Maurice Berteaux, Le Pecq

spavaća soba2
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Ludovic DAFFLON vous propose: Un appartement deux pièces dans un immeuble bien entretenu aux faibles charges. Idéal pour un premier achat...

Ostalo
Dob ponude: 77dana
Ažurirano: 49dana

Lokaliteti

Quai Maurice Berteaux, Le Pecq
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu