SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
113 000 €
(2 306 € / m²)
Prodaja
2
1
49 m²
Rue Léon Bourgeois, Le Mans

spavaća soba2
stan49 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Vincent Boinet vous propose: Au cOEur du centre historique de la Cité Plantagenêt au Mans, découvrez cet appartement de 49 m² situé au pr...

Ostalo
Dob ponude: 50dana
Ažurirano: 50dana

Lokaliteti

Rue Léon Bourgeois, Le Mans
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu