SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
282 000 €
(3 279 € / m²)
Prodaja
4
1
86 m²
Rue du Homet, Le Havre

spavaća soba4
stan86 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

À découvrir sans tarder : superbe appartement familial situé au cœur d’un environnement recherché du quartier des Docks, à proximité immédiate du cent...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rue du Homet, Le Havre
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Jma Immo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu