SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
64 000 €
(1 143 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Rue du Homet, Le Havre

spavaća soba3
stan56 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce charmant appartement en duplex de 56 m², niché dans un immeuble des années 1950 au cœur du Havre. Situé en fond de cour, il offre une tra...

Električni
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue du Homet, Le Havre
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu