SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
235 000 €
(2 701 € / m²)
Prodaja
4
1
87 m²
Rue du Homet, Le Havre

spavaća soba4
stan87 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Charlotte Lalonde vous propose: Opportunité Rare - Bel Appartement 4 Pièces à Le Havre RUE DU CHILLOU Découvrez ce spacieux appartement d...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue du Homet, Le Havre
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu