SUPA24
98 000 €
(2 579 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Rue du Homet, Le Havre

spavaća soba2
stan38 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartement T2 de 38 m2 au 1er étage Dans un immeuble entièrement rénové, découvrez ce charmant appartement T2 situé au 1er étage offrant des prestat...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rue du Homet, Le Havre
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Manneville - l'Adresse - Manneville

Slični oglasi

Slično u inozemstvu